Fra AccountOnline til Braathen & Partners

Braathen & Partners er et Autorisert Regnskapsførerselskap som ble stiftet i 1998 (AccountOnline AS). Vi holder til på Rasta i Lørenskog. Vi har mange års erfaring fra tradisjonelt regnskapsbyrå, økonomisjefstillinger, daglig leder og controller i større og mindre selskaper. Vårt team består av kompetente medarbeidere, samt et bredt nettverk med samarbeidspartnere innenfor it-systemer, juridisk bistand og økonomisk rådgiving.

I 2022 moderniserte vi vårt tjenestetilbud mot de stadige endringene i markedet og pusset samtidig opp profilen vår. Teknologien løser stadig mer av det tradisjonelle, mens kunden mer verdsetter oss som rådgiver og sparringspartner. Dette tar vi på alvor.

Vi bruker bare moderne skybaserte løsninger som muliggjør effektive prosesser og arbeidsdeling med våre kunder og forbindelser. Dette har vi gjort i over 10 år. Om du ønsker å gjøre deler av jobben selv, eller har en på kontoret som kan gjøre deler av økonomiarbeidet, er det ingen problem for oss. Vi kan hjelpe dere både tidlig og senere i økonomiprosessene. Målet er å få en god og leselig rapport for både ledere og eiere, som kan hjelpe til med å ta gode beslutninger.

Kontakt oss

Du kan kontakte oss når som helst ved å fylle inn skjema under.

Ansatte

Lasse B. Braathen

Daglig leder

lasse@braathenpartners.no

Tlf. 941 71 192

Asbjørn Nordahl-Lundberg

Rådgiver / Statsaut. regnskapsfører

asbjorn@braathenpartners.no

Tlf. 918 31 251‬

Arne Storheim

Rådgiver / Statsaut. regnskapsfører

arne@braathenpartners.no

Tlf. 982 06 373

Avtar Gill

Statsaut. regnskapsfører

avtar@braathenpartners.no

Tlf. 404 70 949

Rune Avseth-Bakke

Regnskapsfører

rune@braathenpartners.no

Tlf. 913 61 601

Ni Made Arya Dhaniati

Regnskapsfører

made@braathenpartners.no

Tlf. 998 83 338

Trude Huitfeldt

Regnskapsfører

trude@braathenpartners.no

Tlf. 415 43 654

Estere Jaudzeme

Regnskapsfører

Zhaolin Lu

Regnskapsfører

lin@braathenpartners.no

Tlf. 948 28 851

Trond Schei

Regnskapsfører

trond@braathenpartners.no

Tlf. 404 70 351

Leif Ketil Solberg

Kvalitetsmedarbeider