Fra AccountOnline til Braathen & Partners

Braathen & Partners er et Autorisert Regnskapsførerselskap som ble stiftet i 1998 (AccountOnline AS). Vi holder til i Lørenskog ved Triaden Storsenter. Vi har mange års erfaring fra tradisjonelt regnskapsbyrå, økonomisjef-stillinger, daglig leder og controller i større og mindre selskaper. Vårt team består i dag av åtte kompetente medarbeidere, samt et bredt nettverk med samarbeidspartnere innenfor it-systemer, juridisk bistand og økonomisk rådgiving.

I 2022 moderniserer vi vårt tjenestetilbud mot de stadige endringer vi ser i vårt marked og pusset samtidig opp profilen vår. Teknologien løser stadig mer av det tradisjonelle, mens kunden mer verdsetter oss som rådgiver og sparringspartner. Dette tar vi på alvor.

Vi bruker bare moderne skybaserte løsninger som muliggjør effektive prosesser og arbeidsdeling med våre kunder og forbindelser. Dette har vi gjort i over 10 år. Om du ønsker å gjøre deler av jobben selv, eller har en på kontoret som kan gjøre deler av økonomiarbeidet, er det ingen problem for oss. Vi kan hjelpe dere både tidlig og senere i økonomiprosessene. Målet er å få en god og leselig rapport for både ledere og eiere, som kan hjelpe til med å ta gode beslutninger.

Kontakt oss

Du kan kontakte oss når som helst ved å fylle inn skjema under.

Avd. Lørenskog

Lasse B. Braathen

Daglig leder

lasse@braathenpartners.no

Tlf. 941 71 192

Rune Avseth-Bakke

Regnskapsfører

rune@braathenpartners.no

Tlf. 913 61 601

Maryna Gubanova

Regnskapsfører

Ni Made Arya Dhaniati

Regnskapsfører

made@braathenpartners.no

Tlf. 998 83 338

Trude Huitfeldt

Regnskapsfører

trude@braathenpartners.no

Tlf. 415 43 654

Zhaolin Lu

Regnskapsfører

lin@braathenpartners.no

Tlf. 948 28 851

Leif Ketil Solberg

Kvalitetsmedarbeider

Avd. Skjetten – Øko-Rom AS

Eva Olsen

Regnskapsfører

eva@oko-rom.no

Tlf. 404 71 267

Trond Schei

Regnskapsfører

trond@oko-rom.no

Tlf. 404 70 351

Estere Jaudzeme

Regnskapsfører

estere@oko-rom.no

Tlf. 454 26 867

Sulasthikan Kulathevan

Regnskapsfører

sulasthikan@oko-rom.no

Tlf. 986 39 108